Dobří lidé stále existují??? :)

Dnes se mi stala milá věc. Možná to bude pro někoho zvláštní, se o této záležitosti zmiňovat ale já si naopak myslím, že to je velmi důležité.

Mnoho lidí se v dnešní době chovají jako roboti a to se mi upřímně vůbec nelíbí.

Jdete do obchodu a kdyby jste přišli k pokladně nahý, paní pokladní si toho ani nevšimne. Dobrý den a nashledanou říká svému dopravnímu pásu, mezi řečí na vás prohodí něco o plastové kartě. Bez urážky, s takovými lidmi se ani neobtěžuji bavit.

Pokud dotyčná osoba nemá ani pár vteřin zvednout hlavu a na okamžik mít oční kontakt, je to u mě člověk, který nemá ani minimální společenské chování.

Dnes jsem jel autobusem z Karlových Varů do Chodova a pan řidič byl velmi, až nezvykle milý. Každého cestujícího zvlášť pozdravil, přepočítal vrácené peníze a prohodil i něco ohledně hezkého dne 🙂
Takové jednání je dle mého názoru správné. Bohužel, mnoho lidí toto neumí, nechtějí umět, nebo mají ostych se takhle chovat? Takhle odlišné od stovky a tisíce jiných lidí, kteří se chovají jako stádo ovčí?, nevím, každopádně jsem byl dnes velmi poteseny a den je hned o něco lepší a to je venku pod mrakem, mrholi a již je pěkná zima…

měli bychom se zamyslet, jak se chováme k jiným lidem a ne jen v těsném kontaktu ale v širším hledisku.

Reklamy
Rubriky: Uncategorized | 2 komentáře

Vybíráme koloběžku

vybirame-kolobezku-01Byl jsem požádán o výběr kolobežky pro maminku a dítě.
Cenový strop je velmi vstřícný, 26.000 Kč. To je více než dostatečný limit pro 2 parádní koloběžky a myslím si, že zbyde i na nějaké doplňky.

Hned na úvod připomínám, že nejsem žádný guru, co se týče koloběžek. Článek je určen k základní pomoci při výběru koloběžky. Vše je bráno z mého pohledu a i proto berte veškeré info s rezervou  :).
Pokračování textu

Rubriky: Nakupování, Sport | Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Napsat komentář

aqua IPX-3

aqua IPX-3 (01)
Udělal jsem si radost 🙂 a koupil jsem si obal pro svojí zrcadlovku. Sabinka mi na něj tedy přidala (ke svátku).

Pokračování textu

Rubriky: Elektro, PC, Internet | Štítky: , , , , , , | Napsat komentář

Vánoce bez sněhu – plány na volné dny?

Vanoce bez snehu - plany na volne dny (01) Letošní Vánoce jsou opět, jako minulé, bez sněhu 😦 Sníh je pouze na horách a i tam mají se sněhem celkem veliké problémy.
Takže, co na Vánoce, když nám počasí prostě nepřeje a sníh nechce napadnout? Chci si napsat seznam toho, co budu na letošní Vánoce dělat, tak, abych ani jeden den nepromanil 🙂
Pokračování textu

Rubriky: Bydlení, Cestování | Štítky: , , , , , , , , | Napsat komentář

Woodcock – Daniel Tůma

Woodcock - Daniel Tuma (01)Na internetu jsem narazil na tento hezký článek a vzhledem k tomu, že toto téma mi je velmi blízké, článek publikuji dále.

Rozhovor s Danielem Tůmou. Mužem, co zachraňuje dřevo a založil si značku Woodcock, pod kterou vyrábí nábytek z použitého dřeva, recyklovaných palet a renovuje také starý nábytek.

Pokračování textu

Citace | Posted on by | Štítky: , , , , , , | Napsat komentář

Černé pondělí

Dnes jen krátce…
…den začal celkem obyčejně ale jen do té doby, než mě přes cestu přeběhla černá kočka…

Pokračování textu

Rubriky: Auto - Moto, Cestování | Štítky: , , , , , | Napsat komentář

„Popelnice“ Chodov

Popelnice Chodov (03)Dnešní den jsem si plánoval trochu jinak. Jak to tak ale bývá, né vždy se nám povede to, co jsme chtěli. Na dnešní den jsem si původně plánoval výlet na kole Pokračování textu

Rubriky: Cestování, Nakupování, Sport | Štítky: , , , , , , , , , | Napsat komentář